ماژول SFP فیبر نوری SFP + LTF8503 – BH1 هوآوی

ویژگی‌ها

  • برند : هوآوی ( HUAWEI )
  • حداکثر فاصله ساپورت : 120 متر
  • حداکثر سرعت پشتیبانی : 1000 مگ بر ثانیه
  • طول موج : 850nm
  • پهنای باند : 6.1440G

 

برند: هوآوی

تحویل اکسپرس

در سریع ترین زمان کالا در دستان شماس

پرداخت امن

پرداخت انلاین و سریع از درگاه های شاپرک

ضمانت اصالت کالا

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

7 روز گارانتی بازگشت وجه

امکان پرداخت انلاین یا پرداخت حضروی درب منزل

از ماژول های فیبر نوری معمولا در قسمت پورت آپلینک سوِئیچ ها برای ارتباط به یکدیگر در پروژه هایی که از کابل فیبر نوری استفاده شده مورد استفاده قرار میگیرد

این ماژول فیبر نوری مالتی مود تا قابلیت فاصله تا 120 متر را داراست و از سرعت 1000 متر بر ثانیه پشتیبانی میکند ، این ماژول در طول موج 850nm با پهنای باند 6.1440G عمل میکند و برای همین منظور این ماژول معمولا در بازار ، کمیاب میباشد ماژول های هوآوی (HUAWEI) به صورت اورجینال میباشند

 

وزن 50 kg
ابعاد 40 × 10 × 10 cm
برند

هوآوی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول SFP فیبر نوری SFP + LTF8503 – BH1 هوآوی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات فروشنده

مدت عضویت در 4 هفته
0% 0
رضایت خریدار : 0 % / (0)رای
  • کاملا راضی 0.00 ٪
  • راضی 0.00 ٪
  • نظری ندارم 0.00 ٪
  • ناراضی 0.00 ٪
  • کاملا ناراضی 0.00 ٪
آخرین امتیازات فروشنده هیچ دیدگاهی یافت نشد